Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet

Ved NTNU er det en rådgivningstjeneste for studenter med funksjonshemming. Tjenesten ved NTNU har en egen tilgjengelig nettportal.

For direkte kontakt: 

Trondheim

Hanne Kvello 

Tlf: 73 59 52 25
E-post: hanne.kvello@ntnu.no

Reidar Angell Hansen
Tlf: 73 59 51 76
E-post: reidar.hansen@ntnu.no 

Ingebjørg Dahl
Tlf: 73 59 76 56
E-post: ingebjorg.dahl@ntnu.no

Kari Voldhagen
Tlf: 73 59 67 09
E-post: kari.voldhagen@ntnu.no

Helen Tislevoll
Epost: helen.tislevoll@ntnu.no

Bjørg Næss Frost
Tlf: 73 41 25 58 / 41 31 43 50
E-post: bjorg.n.frost@ntnu.no

Gjøvik

Kari Solfrid Lauritzen
Konsulent i Studie og forskningsseksjonen
E-post: kari.lauritzen@ntnu.no

Ålesund

Heidi Ulstein Hansen
Førstekonsulent i Studieseksjonen
E-post: heidi.hansen@ntnu.no