Høgskolen i Sørøst-Norge

Høgskolen i Sørøst-Norge består av sju campus, og kontaktpersonene for studenter som har funksjonsnedsettelse kaller seg Rådgivningstjenesten HSN.

Campus Vestfold

Thorvald Tangjerd Abrahamsen
Tel: 33 03 76 79
E-post: thorvald.abrahamsen@hbv.no  

Roar Johansen
Tlf: 31 00 85 62/ 907 34 370
Epost: roar.johansen@hbv.no

Anne Mari Fredriksen
Epost: Anne.M.Fredriksen@hbv.no 

Campus Drammen

Eli Margreth Jensrud
Tel: 32 86 96 30
E-post: eli.margreth.jensrud@hbv.no 

Campus Ringerike

Torill Felberg 
E-post: toril.felberg@hbv.no 

Campus Porsgrunn

Mette Cecilie Anker
Tel: 31 00 98 91
Epost: mette.anker@hbv.no

Cecilia Guddal
Tel: 35 57 50 26
Epost: cecilia.guddal@hit.no

Campus Bø

Ingrid Bakkeland
Epost: ingrid.r.bakkeland@hit.no

Lisbeth Welta
Tel: 31 00 99 26
Epost: lisbeth.welta@hbv.no

Campus Notodden/ Campus Rauland

Åse Berit Sageie
Tel: 31 00 99 05
Epost: ase.sageie@hbv.no